کمبود اعتبار مهمترین مشکل ورزش خراسان رضوی است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰
گناباد- ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کمبود اعتبار را مهمترین مشکل ورزش این استان دانست و خواستار توجه بیشتر مسئولان ذیربط به رفع این مشکل شد.

به گزارش ایرنا، فرزاد فتاحی روز سه شنبه در دیدار با مسئولان و هیاتهای ورزشی گناباد افزود: امسال یک میلیارد ریال به بخش ورزش خراسان رضوی تخصیص پیدا کرد و به امور جوانان تاکنون هیچ اعتباری اختصاص نیافته است.
وی اعتبار مورد نیاز برای ورزش و جوانان استان خراسان رضوی را دست کم 30 میلیارد ریال ذکر کرد و اظهار داشت: استعدادهای بسیار در نقاط مختلف شهری و روستایی استان وجود دارد که به دلیل کمبود اعتبار نمی توان از آنها برای توسعه ورزش استفاده کرد.
وی کمبود امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی را از دیگر مشکلات ورزش خراسان رضوی برشمرد و گفت: برخی شهرستان های استان فقط یک سالن ورزشی دارند و برخی ادارات تابعه نیز فاقد نیروی انسانی هستند.
فتاحی توجه خاص به استعدادهای غنی و بالقوه ورزشی استان، برگزاری رقابتها و کسب میزبانی مسابقات در سطوح استانی و شهرستانی و توسعه کمی و کیفی ورزشهای همگانی و قهرمانی را مهمترین رویکرد این اداره کل برشمرد.
وی افزود: توسعه چمنهای مصنوعی و اماکن ورزشی روباز در مناطق شهری و روستایی دیگر رویکرد اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به شمار می رود که همراهی بیشتر مسئولان و ...

[ مشاهده متن کامل کمبود اعتبار مهمترین مشکل ورزش خراسان رضوی است ایرنا ]

آخرین اخبار استانها