3 آتش نشان تهران مصدوم شدند

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۳
3 آتش نشان تهران مصدوم شدند
اقتصاد ایران: تهران-ایرنا- مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان امیرکبیر طی شب گذشته خبر داد و گفت: در این حادثه سه آتش نشان به دلیل دود گرفتگی شدید راهی بیمارستان شدند.

محمد کرم درآبادی سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ساعت 21:30 دیشب حادثه آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان امیرکبیر نرسیده به خیایان ملت روبروی پاساژ کاشانی به سامانه 115 اعلام و بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس به همراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو خودرو فرماندهی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: در یک مجتمع تجاری آتش سوزی گسترده ای رخ داده که تا این لحظه سه نفر از آتش نشانان که دچار دودگرفتگی شدید و در وضعیت خطرناکی قرار داشتند توسط تکنسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران ادامه داد: با حضور و اقدامات مناسب تکنسین های اورژانس هر سه آتش نشان از خفگی جان سالم به در بردند و وضعیت عمومی آنان در بیمارستان رضایت بخش است.
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران نیز به ایرنا گفت: آتش سوزی بسیار گسترده است و این حریق به بخش های زیادی از یک پاساژ سرایت کرد که پس از گذشت چندساعت آتش مهار شد.

[ مشاهده متن کامل 3 آتش نشان تهران مصدوم شدند اکو نیوز ]