تاکید اسد و جابری انصاری بر ادامه مبارزه با تروریسم

دریافت خبر : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۶
تاکید اسد و جابری انصاری بر ادامه مبارزه با تروریسم
رئیس جمهور سوریه و دستیار ارشد وزیر امو خارجه جمهوری اسلامی ایران در امور ویژه سیاسی بر ادامه مبارزه با تروریسم تاکید کردند.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، حسین جابری انصاری  دستیار ارشد وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در امور ویژه سیاسی که به دمشق سفر کرده است با بشار اسد رئیس جمهور این کشور دیدار کرد.دو طرف در این دیدار درباره تازه ترین تحولات سوریه و منطقه بحث و تبادل نظر کردند. در این دیدار بر اهمیت روابط سوریه و ایران به عنوان عامل ثبات در منطقه برای مقابله با سیاست های آمریکا و مزدورانش تاکید شد.
روند مبارزه با تروریسم و تلاش های صورت گرفته برای تحقق پیشرفت در روند سیاسی به ویژه در زمینه تشکیل کمیته بررسی قانون اساسی کنونی سوریه از جمله محورهای دیگر این دیدار بود.
دو طرف تاکید کردند که دولت آمریکا و کشورهای حامی تروریسم برای ایجاد موانع در روند مبارزه با تروریسم و روند سیاسی تلاش می کنند و آنها سعی می کنند در سیاست چیزی را محقق کنند که نتوانستند آن را در جنگ محقق کنند.
در این دیدار همچنین بر عزم سوریه و ایران برای ادامه مبارزه با تروریسم از یک سو و ادامه تلاش ها برای پیشبرد روند سیاسی با وجود مانع تراشی های آمریکا و پایان دادن به جنگ علیه سوریه و ...

[ مشاهده متن کامل تاکید اسد و جابری انصاری بر ادامه مبارزه با تروریسم مشرق نیوز ]