اوقاف و فنی حرفه ای در اشتغال زایی استان سمنان نقش آفرینی می کنند

دریافت خبر : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱
اوقاف و فنی حرفه ای در اشتغال زایی استان سمنان نقش آفرینی می کنند
به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام عبدالله واحدی بعدازظهر چهارشنبه در نشستی با حضور مدیرکل فنی و حرفه ای استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این نهاد و اوقاف در استان خبر داد و تأکید کرد: حمایت از کالای ایرانی، اقتصاد مقاومتی، کاهش نرخ بیکاری، ترویج مفاهیم قرآنی و آموزش های این حوزه، عنایت به وقف و ترویج آن و ... در زمره مهم ترین اهداف این تفاهم نامه هستند. وی افزود: بر طبق این تفاهم نامه فنی و حرفه ای استان سمنان متعهد می شود تا نسبت به معرفی مهارت آموختگان جویای کار و دارای طرح کسب وکار به اداره کل اوقاف و امور خیریه اقدام تا موردحمایت قرار گیرند همچنین هدایت واقفان به عرصه مهارت آموزی و اشتغال جوانان و ترویج فرهنگ حسنه وقف در بین نخبگان مهارتی سرفصل تعهدات اوقاف است. مهارت آموخته ها حمایت می شوند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان درباره زیرشاخه های تفاهم نامه مذکور، توضیح داد: به موجب این تفاهم نامه حمایت از جوانان مهارت آموخته جویای کار و ترویج سنت حسنه وقف دو اولویت اساسی برای فنی و حرفه ای و اوقاف محسوب خواهد شد. واحدی بابیان اینکه برگزاری نمایشگاه محصولات ...

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام عبدالله واحدی بعدازظهر چهارشنبه در نشستی با حضور مدیرکل فنی و حرفه ای استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این نهاد و اوقاف در استان خبر داد و تأکید کرد: حمایت از کالای ایرانی، اقتصاد مقاومتی، کاهش نرخ بیکاری، ترویج مفاهیم قرآنی و آموزش های این حوزه، عنایت به وقف و ترویج آن و ... در زمره مهم ترین اهداف این تفاهم نامه هستند.
وی افزود: بر طبق این تفاهم نامه فنی و حرفه ای استان سمنان متعهد می شود تا نسبت به معرفی مهارت آموختگان جویای کار و دارای طرح کسب وکار به اداره کل اوقاف و امور خیریه اقدام تا موردحمایت قرار گیرند، همچنین هدایت واقفان به عرصه مهارت آموزی و اشتغال جوانان و ترویج فرهنگ حسنه وقف در بین نخبگان مهارتی سرفصل تعهدات اوقاف است.
مهارت آموخته ها حمایت می شوند
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان درباره زیرشاخه های تفاهم نامه مذکور، توضیح داد: به موجب این تفاهم نامه حمایت از جوانان مهارت آموخته جویای کار و ترویج سنت حسنه وقف دو اولویت اساسی برای فنی و حرفه ای و اوقاف محسوب خواهد شد.
واحدی بابیان اینکه برگزاری نمایشگاه محصولا ...

[ مشاهده متن کامل اوقاف و فنی حرفه ای در اشتغال زایی استان سمنان نقش آفرینی می کنند خبرگزاری مهر ]

آخرین اخبار استانها