خبر خوش برای کارآفرینان/ مشوق های مالیاتی در راه است

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰
خبر خوش برای کارآفرینان/ مشوق های مالیاتی در راه است
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار، با اشاره به اصلاح ماده ۱۳۲ قانون مالیات های مستقیم با هدف حمایت از کارآفرینان، از نهایی شدن بسته معطوف به کارآفرینی در آینده نزدیک خبرداد.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، عیسی منصوری،معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار در مراسم روز جهانی کارآفرینی با اشاره به شرایط فعلی اقتصادی کشور که متأثر از مسائل بین المللی است، اظهار داشت: تعبیری وجود دارد مبنی بر اینکه بعد از رعد و برق، باران و پس از آن، هوا صاف می شود. کسی که در گذشته تجربه رعد و برق را داشته باشد، به این علم آگاه است که در دوران پس از رعد و برق و در زمان باران، چتر برمی دارد؛ اما این فرد امید دارد به اینکه به زودی هوا صاف می شود؛ شرایط فعلی کشور نیز مصداق همین تعبیر است.
وی ادامه داد: اتفاقی که در حال حاضر رخ می دهد، این است که مطمئن باشید از دوران باران به زودی عبور خواهیم کرد و به زودی دوره آسمان صاف فرا می رسد. بر این اساس، مطالعه ای از کشورهای پیشرفته نشان می دهد کشورهای شناخته شده ای که دوره گذار از اقتصاد را طی کرده اند، کشورهایی هستند که دوران بحران، تهدید سیاسی و مشکلات اقتصادی را طی کرده اند؛ بنابراین فردی که توانسته این دوره را مدیریت کند و به دوران پیشرفت برسد، قطعاً دوران سخت را گذرانده است که نمونه آنها هم، ...

[ مشاهده متن کامل خبر خوش برای کارآفرینان/ مشوق های مالیاتی در راه است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم