تهران برفی می شود

خبر خودرو شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۸:۶

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت : فردا (۲۳ دی) سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد ایران می شود. این سامانه بارشی برای استان های مختلف از جمله تهران بارش باران و برف به همراه خواهد داشت.
احد وظیفه با اشاره به اینکه امروز (۲۲ دی) برای اکثر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می شود، گفت : با توجه به نقشه های هواشناسی، امروز وزش باد جنوبی و افزایش دما در غرب سواحل دریای خزر و اردبیل رخ خواهد داد. همچنین امروز و اوایل فردا (۲۳ دی) افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهر های صنعتی پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه فردا (۲۳ دی) سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می شود، اظهارکرد: بعدازظهر فردا فعالیت این سامانه بارشی در کل نوار غربی و دامنه های جنوبی البرز گسترش می یابد. بر این اساس برای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، شمال خوزستان، جنوب همدان، زنجان، قزوین و تهران بارش باران و وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با تاکید بر اینکه فردا (۲۳ دی ماه) شاهد بارش پراکنده در استان های اردبیل، گیلان و غرب مازندران خواهیم بود، گفت : پس فردا (۲۴ دی) با تقویت سامانه بارشی علاوه بر این مناطق برای استان های گلستان، شرق مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، همدان، مرکزی، قم، غرب اصفهان، خوزستان، شمال بوشهر و غرب فارس هم شاهد بارش باران، وزش باد و در مناطق سردسیر شاهد بارش برف خواهیم بود.
وظیفه در مورد شرایط آب و هوای تهران طی دو روز آینده، اظهارکرد: فردا (۲۳ دی) آسمان ...

سرخط اخبار