وستهام ۱-۰ آرسنال؛ قطع امید از توپچی ها

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱

آی اسپورت - از هفته ۲۲لیگ برتر امروز آرسنال به زمین وستهام آمده بود تا یکی از دربی های پرشمار شهر لندن به انجام برسد. توپچی ها که در ۴ بازی گذشته خارج از خانه خود پیروز نشده بودند، در رده پنجم جدول قرار داشتند و میزبان نیز تیم دهم بود. وستهام بازی را بهتر شروع کرد و خیلی زود روی همکاری آنتونیو و نصری می توانست به گل برسد اما ضربه ستاره فرانسوی تازه وارد وستهام را گلر آرسنالی ها مهار کرد. چند دقیقه بعد آرناتوویچ با ضربه زمینی خود سعی در تهدید دروازه توپچی ها داشت که توپ راهی به دروازه پیدا نکرد. دقیقه ۱۳ اولین بخت جدی آرسنال حاصل شد.
روی پاس ایووبی، لاکازت وارد محوطه جریمه شد و تنها فابیانسکی، گلر وستهام را پیش روی خود داشت اما واکنش خوب دروازه بان مانع از رسیدن آرسنال به گل شد. دقیقه ۲۴ بازهم نصری بود که می توانست دروازه آرسنال را تهدید کند اما او از زاویه بسته ضربه خود را بی دقت زد و توپ به کنار دروازه برخورد کرد. دقیقه ۴۵، ارسال کرنر فیلیپه اندرسون را رایس با ضربه سر می توانست به گل تبدیل کند اما ضربه او بی دقت بود و با وجود اینکه مدافعی هم او را مهار نکرده بود، نتوانست وستهام را پیش بیندازد تا تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.
وستهام با شروع نیمه دوم، خیلی زود و دقیقه ۴۸ به گل رسید. روی یک رفت و برگشت، توپ درون محوطه جریمه آرسنال به نصری رسید. او با پاس کوتاه رو به عقب خود رایس را در موقعیت شوتزنی قرار داد تا ضربه زیر طاقی این بازیکن، وستهام را ۱-۰ پیش بیندازد. آرسنال پس از پذیرش گل به سمت دروازه میزبانش حمله ور شد و موقعیت های زیادی خلق کرد. از جمله این موقعیت ها می توان به دو ضربه اوبامیانگ و سپس ایووبی ...

سرخط اخبار