از پیامدهای اجرای طرح معاینه فنی تا گرفته شدن خلاقیت معلمان

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
از پیامدهای اجرای طرح معاینه فنی تا گرفته شدن خلاقیت معلمان
پیامدهای اجرای طرح معاینه فنی خودرو بر آلودگی هوای پایتخت/ خلاقیت معلم ها با اجرای طرح تمام وقت گرفته می شود/ اشتغال مشروط مربیان در پیش دبستانی ها و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۲۳ ابان ۹۷ است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان ، «زهرا صدراعظم نوری» درباره تمهیدات مدیریت شهری برای کاهش وارونگی هوا در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان گفت: خوشبختانه وضعیت جوی و آب و هوایی به گونه ای است که به کمک مردم تهران آمده است و میزان آلودگی هوا با توجه به بارش های خوبی که بوده بسیار کاهش یافته است.
رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شوری اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر هوا در وضعیت پاک و سالم قرار دارد، افزود: اجرای طرح ترافیک و محدود کردن تردد خودروها در منطقه مرکزی شهر تهران بسیار به موضوع کاهش آلودگی هوا کمک کرده است.
تاثیر مثبت اجرای طرح معاینه فنی خودرو و معاینه برتر نیز در کاهش میزان آلودگی هوا
وی با بیان اینکه اجرای طرح معاینه فنی خودرو و معاینه برتر نیز در کاهش میزان آلودگی هوا موثر بوده است ، ادامه داد: در قالب اجرای این طرح ها، داریم به تدریج میزان آلودگی هوا مدیریت و کنترل می کنیم و خودروها به سمت استانداردسازی و رفع نقص می روند.
صدراعظم نوری با اشاره به نصب فیلتر جذب دوده در خودروهای فرسوده نظیر اتوبوس و خودروهای عمومی، ...

[ مشاهده متن کامل از پیامدهای اجرای طرح معاینه فنی تا گرفته شدن خلاقیت معلمان شبستان ]