ادعای ضرغامی: وزرا به رهبری گفته اند که پیوستن به FATF مشکلی را حل نمی کند / برخی در بیت المال غوطه می خورند و کاخ می سازند

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
ادعای ضرغامی: وزرا به رهبری گفته اند که پیوستن به FATF مشکلی را حل نمی کند / برخی در بیت المال غوطه می خورند و کاخ می سازند
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: برخی از وزرا نامه سرگشاده در خصوص FATF به رهبر معظم انقلاب بنویسند، مقام معظم رهبری از آن ها پرسیدند که آیا پذیرش این کنوانسیون مشکلی را حل می کند، آن وزرا پاسخ دادند که نه، پیوستن به FATF مشکلی را حل نمی کند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه برخی در بیت المال غوطه می خورند و کاخ ها را می سازند، ولی خود را خادم در نظام جمهوری اسلامی می نامند، گفت: همان مردمی که به وضعیت موجود کشور اعتراض دارند، به راهپیمایی ۲۲ بهمن می روند و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.
به گزارش فارس، عزت الله ضرغامی شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد چهارمردان با اشاره به توطئه های دشمنان اظهار کرد: هر کدام از این توطئه ها می توانستند که یک انقلاب را از بین ببرند.ضرغامی: برخی از افرادی که اکنون در دولت قرار دارند، در دولت پیشین می گفتند که ۹۰ درصد مشکلات مرتبط به مدیریت است و تاثیر تحریم ها ۱۰ درصد است.
وی ادامه داد: در انقلاب مصر شاهد بودیم که تکبر رهبران آن انقلاب و انحراف آن ها از مسیر انقلاب باعث سرنگونی آن شد و در نهایت یک طاغوت دیگر در مصر بر سر کار آمد.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: ایران امروز به هیچ وجه با ایران قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست، جمهوری اسلامی ایران به الهام بخشی برای کشورهای دیگر تبدیل شده و کشورمان در معادلات منطقه و جهان تاثیرگذار است.
ضرغامی مردم را دارای مشکلات دانست و تصریح کرد: فضای مجازی را نباید برای بی بند و باری خواست، باید از این فضا برای رساندن کالاهای اساسی برای مردم استفاده کرد، ایستادن در صف گوشت در هوای سرد در این روزها شان مردم ایران نیست، این مشکلات ارتباطی به تحریم ها ندارد.
وی ادامه داد: برخی در بیت المال غوطه می خورند و کاخ ها را می سازند، ولی خود را خادم در نظام جمهوری اسلامی می نامند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ...

[ مشاهده متن کامل ادعای ضرغامی: وزرا به رهبری گفته اند که پیوستن به FATF مشکلی را حل نمی کند / برخی در بیت المال غوطه می خورند و کاخ می سازند انتخاب ]