مرکز غیرقانونی طب سنتی در همدان پلمب شد

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۹
مرکز غیرقانونی طب سنتی در همدان پلمب شد
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یک واحد مرکز طب سنتی توسط گشت مشترک تعزیرات حکومتی همدان پلمپ شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان ، علیرضا حسن پور در جمع خبرنگاران در مورد پلمب مرکز غیرقانونی طب سنتی در همدان، اظهار داشت: این واحد با ایجاد موسسه غیرپزشکی در یک اقدام بازرسی توسط اکیپ گشت مشترک تعزیرات حکومتی همدان پلمپ شد.
وی افزود: حسب گزارشات مردمی و شکایات شهروندان فردی با عنوان تأسیس مرکز طب سنتی به صورت غیرقانونی در این واحد فعالیت می کرد که اقدام این فرد دخالت در امر پزشکی و ایجاد موسسه پزشکی غیرمجاز تلقی و با حضور رئیس شعبه ویژه تخلفات بهداشتی تعزیرات حکومتی و کارشناس معاونت درمان و غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی، محل موردنظر پلمپ شد.
حسن پور بیان کرد: پرونده ایجاد موسسه پزشکی غیرقانونی در تعزیرات حکومتی تشکیل و در حال پیگیری است و همچنین درخصوص دخالت در امر پزشکی پرونده جداگانه ای در دادگستری تشکیل و رسیدگی می شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان عنوان کرد: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق تلفن 32523442 اداره کل، سامانه پیامکی 1000127 اتاق اصناف و تارنمای t135.ir اعلام کنند.

[ مشاهده متن کامل مرکز غیرقانونی طب سنتی در همدان پلمب شد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم