ایجاد شبیه ساز جراحی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲
ایجاد شبیه ساز جراحی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:دستگاه ربات بیمار نمای نسل ۵ و شبیه ساز های جراحی برای بیمارستان امام رضا(ع) مشهد خریداری و در این مجموعه نصب شده است.

به گزارش قدس آنلاین ، دکتر محمد اعتضاد رضوی ظهر دوشنبه در جمع مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: دستگاه ربات بیمار نمای نسل ۵ و شبیه ساز های جراحی در مرکز جامع مهارتهای بالینی بیمارستان امام رضا (ع) نصب شده و می تواندبستر مناسبی جهت آموزش به دانشجویان رشته های پزشکی باشد.
وی افزود: برخی دانشگاه ها به فکر توسعه کمی هستند که گاه با توسعه کیفی تداخل ایجاد می کند و در نتیجه آموزش عالی درکیفیت و ارائه خدمات بعضا دچار آسیب هایی می شود.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: هردانشگاه می تواند جدای از مأموریت های ویژه ،مأموریت های خاص و جایگاهی در حوزه مرجعیت علمی داشته باشد تا فعالیت های آموزشی و پژوهشی براساس آن برنامه ریزی شود.
عضو تیم ارزیابی کننده در راستای نتایج ارزیابی بیرونی کلان منطقه ۹ آمایشی نیز در این نشست گفت: طبق بازدیدهای میدانی انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اهداف برنامه های طرح تحول ونوآوری محقق شده است و این دانشگاه در اجرای برنامه های مشترک که به تمام مناطق واگذار شده است خوب عمل کرده است.
افشاری بیان کرد: یکی از نقاط قوتی که دانشگاه علوم پزشک ...

[ مشاهده متن کامل ایجاد شبیه ساز جراحی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد قدس آنلاین ]