وقتی یک «اتوبوس» نقش اصلی را در جام جهانی ایفا می کند

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۳۳
وقتی یک «اتوبوس» نقش اصلی را در جام جهانی ایفا می کند
اقتصاد ایران: شکست آلمان مقابل مکزیک و زمین گیر شدن برزیل مقابل سوییس اوج شگفتی های جام جهانی روسیه بود که شب گذشته و در ادامه این مسابقات اتفاق افتاد.

جام بیست و یکم قبل از آغاز با شگفتی همراه بود. همانجایی که غول هایی مثل هلند و ایتالیا از راهیابی به این رویداد مهم ورزشی جا ماندند تا خیلی ها اعتبار مسابقات روسیه را به دلیل غیبت این دو قطب فوتبال اروپا و دنیا کمتر از دوره های پیشین جام جهانی بدانند. اما انگار قرار نیست شگفتی ها از جامی که برای اولین بار در سرزمین تزارها برگزار می شود دست بردارد. 
جام جهانی است و شگفتی هایش. اصلا فوتبال هست و همین نتایجی که قابل پیش بینی نیست و برای همین است که این رشته تبدیل به جذاب ترین ورزش دنیا شده است. پیروزی روسیه برابر عربستان شگفتی نبود به خصوص که روسیه میزبان این مسابقات بود. اما راه افتادن جشنواره گل توسط روسها برابر سعودی ها هم قابل پیش بینی نبود تا آغاز جام بیست و یکم با یک بازی زیبا و پر گل همراه باشد.
اولین شگفتی جام را اما ملی پوشان خودمان رقم زدند. همانجایی که برخلاف پیش بینی اغلب کارشناسان نه تنها مقابل مراکش بازنده میدان را ترک نکردند، بلکه با گل به خودی هافبک مراکشی در دقیقه ۹۵ قهرمان آفریقا را پس از یکسال شکست ناپذیری مغلوب کردند تا طلسم شکست ناپذیری آنها را هم شکسته باشند. ...

[ مشاهده متن کامل وقتی یک «اتوبوس» نقش اصلی را در جام جهانی ایفا می کند اکو نیوز ]