از حمله ترامپ به جشن انقلاب با توئیت فارسی تا ادامه حواشی قطع دست معترض توسط پلیس فرانسه

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۱
از حمله ترامپ به جشن انقلاب با توئیت فارسی تا ادامه حواشی قطع دست معترض توسط پلیس فرانسه
درست در لحظاتی که در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند.

تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند. پارسینه هیچگونه دخل و تصرفی در اخبار بامدادی ندارد و صحت و سقم رویداد ها و انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست.
صبغت الله مجددی نخستین رئیس دولت اسلامی افغانستان درگذشت
صبغت الله مجددی، نخستین رئیس دولت اسلامی افغانستان در دهه نود میلادی و رهبر حزب نجات ملی در سن ۹۳ سالگی در کابل درگذشت.خبر درگذشت آقای مجددی در صفحه فیسبوک خودش منتشر شده و منابع نزدیک به خانواده آقای مجددی این خبر را تایید کرده اند.قرار است مراسم جنازه آقای مجددی فردا چهارشنبه در در استادیوم غازی کابل برگزار شود.

صبغت الله مجددی در سال ۱۳۰۵ خورشیدی در یک خانواده روحانی در شهر کابل به دنیا آمد. او از مشایخ طریقت نقشبندیه و منتسب به شیخ احمد سرهندی، معروف به مجدد الف. ثانی است.پس از کودتای ثور ۱۳۵۷، که حزب دموکراتیک خلق افغانستا ...

[ مشاهده متن کامل از حمله ترامپ به جشن انقلاب با توئیت فارسی تا ادامه حواشی قطع دست معترض توسط پلیس فرانسه پارسینه ]