پاسخ ظریف به توئیت ترامپ/استقبال از توسعه روابط تجاری ایران و ژاپن

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸
پاسخ ظریف به توئیت ترامپ/استقبال از توسعه روابط تجاری ایران و ژاپن
ادامه مذاکرات برای اجرای کنوانسیون دریای خزر، پاسخ ظریف به توئیت پر از خشم و عصبانیت ترامپ، استقبال از توسعه روابط تجاری ایران و ژاپن، نحوه محاسبه مالیات بر درآمد حقوق در سال ۹۷ از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در سه شنبه ۲۳ بهمن است.

به گزارش خبرگزاری شبستان، ادامه مذاکرات برای اجرای کنوانسیون دریای خزر، پاسخ ظریف به توئیت پر از خشم و عصبانیت ترامپ، استقبال از توسعه روابط تجاری ایران و زاپن، نحوه محاسبه مالیات بر درآمد حقوق در سال ۹۷ از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در سه شنبه ۲۳ بهمن است که می توانید مشروح آن را در لینک های زیر بخوانید.
۳۰ بهمن، ادامه مذاکرات برای اجرای کنوانسیون دریای خزر
کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر ۲۱ مرداد و در پنجمین اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر به امضای ۵ کشور ساحلی دریای خزر رسید و مباحثی در آن حل نشده باقی ماند که قرار است ادامه بررسی ها برای اجرای این کنوانسیون ۳۰ بهمن در باکو صورت گیرد.
پاسخ ظریف به توئیت پر از خشم و عصبانیت ترامپ

«محمد جواد ظریف»، وزیر امور خارجه کشورمان به توئیت پر از خشم و عصبانیت دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در مورد چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران پاسخ داد و نوشت: «چهل سال شکست در پذیرش اینکه ایرانی ها هرگز مطیع نخواهند شد. چهل سال شکست در تطبیق دادن سیاست آمریکا با واقعیت. چهل سال شکست در بی ثبات کردن ایران از طریق خونریزی و پول خرج کردن. پس از چهل سال انتخاب های اشتباه وقت آن رسیده است که دونالد ترامپ در سیاست شکست خورده آمریکا بازنگری کند»
نحوه محاسبه مالیات بر درآمد حقوق در سال ۹۷
سازمان مالیاتی نحوه محاسبه مالیات بر درآمد حقوق در سال ۹۷ را تشریح کرد. در این گزارش آمده است: یکی از مهم ترین پایه های مالیاتی که درآمد پایداری را برای تامین هزینه های عمومی کشور ایجاد می کند، مالیات بر حقوق است. بر اساس تعریف قانونگذار، درآمدی که شخص حقیقی در خدمت شخص دیگر (اعم از حقیقی ...

[ مشاهده متن کامل پاسخ ظریف به توئیت ترامپ/استقبال از توسعه روابط تجاری ایران و ژاپن شبستان ]