رفع موانع تولید دو شرکت صنعتی و تولیدی با حضور سرپرست فرمانداری قدس

استانداری تهران چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان قدس و دیگر مسوولان شهرستانی، موانع و مشکلات2 واحد تولیدی-صنعتی این شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ دراین جلسه که رؤسای ادارات،دستگاه های ذیربط نیز حضور داشتند، صاحبان واحدهای تولیدی به بیان موانع و مشکلات پیش روی خود پرداختند.
لیلا واثقی سرپرست فرمانداری شهرستان قدس در ادامه بازدید از شرکت های تولیدی فعال منطقه گفت: در بازدیدی که ازخط تولید دو شرکت مبل افتخاری و ظهور دریچه نو صورت گرفت، مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در مورد موانعی که تولید کنندگان داشتند؛ اقدامات و دستورات لازم برای مرتفع شدن آن ها صادر شد.
وی با اشاره به اینکه عمده مشکلات مطرح شده از سوی تولیدکنندگان در خصوص معوقات تسهیلات بانکی، بدهی مالیاتی و ارزش افزوده ، مشکلات برق،گاز و مشکل بیمه تامین اجتماعی بود؛ تصریح کرد: تاکید ما بر این است که همت کنیم تمام دستگاه های مربوطه در جهت حل و فصل موضوعات و مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان پیشگام باشند.
سرپرست فرمانداری شهرستان قدس در ادامه با بیان اینکه رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی باید در سریعترین زمان ممکن مرتفع شود؛ خاطرنشان کرد: رفع مشکلات تولیدی و اقتصادی، زمینه رونق تولید و توسعه اشتغال و اقتصاد را فراهم می کند.
این مسوول بیان کرد: تولید و اشتغال دغدغه اصلی حال حاضر ما است و در راستای رفع این دغدغه به تعامل و همراهی هر چه بیشتر مدیران ادارات ذیربط و بانک های شهرستان نیاز داریم.
واثقی با مهم ارزیابی کردن این نکته که خدمات اولیه و نیاز واحد های تولیدی باید در اولویت کاری قرار گیرد خاطرنشان کرد: متاسفانه در بررسی مشکلات برخی از تولید کننده ها، این نتیجه حاصل شد که عدم خدمات رسانی به موقع و مطلوب؛ باعث شده خیلی از ماشین آلات و خط تولیدی با رکود ...

سرخط اخبار