امروز مردم به دستگاه قضایی بخوبی اعتماد دارند

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۹
امروز مردم به دستگاه قضایی بخوبی اعتماد دارند
اقتصاد ایران: کرمانشاه - استاندار کرمانشاه با بیان اینکه خدمات قوه قضاییه در استان قابل تقدیر است، گفت: امروز مردم به دستگاه قضایی و اقدام های آن به خوبی اعتماد دارند.

هوشنگ بازوند روز یکشنبه در همایش 'صهبای عدالت' که در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه دستگاه قوه قضاییه مورد اعتماد همه جامعه است، گفت: نتیجه این اعتماد افزایش سرمایه های اجتماعی جامعه است که باید به خوبی از آن استفاده کرد.
وی اضافه کرد: سرمایه های اجتماعی را در راهپیمایی ها و پای صندوق های رای می بینیم که نشان دهنده امیدواری مردم به آینده کشور است.
وی عنوان کرد: به طور قطع این افزایش سرمایه اجتماعی همبستگی بین دولت، ملت و دستگاه قضایی ایجاد می کند و پشتوانه خوبی برای اجرای عدالت توسط دستگاه قصایی خواهد بود.
استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه هرچه مشارکت اجتماعی بیشتر و بهتر باشد اجرای عدالت بهتر و به هنگام خواهد بود، اظهار داشت: اعتماد می تواند رعایت حقوق شهروندی را برای دستگاه قصایی الزام آور کند.
بازوند در ادامه اظهار داشت: رسیدگی به پرونده های بزرگی همچون گلیم و گبه مدیرانی ریسک پذیر و شجاع می خواهد که مدیران دستگاه قضایی استان به خوبی در این زمینه وارد میدان شدند.
وی افزود: مسئولان دستگاه قضایی به خوبی در این پرونده وارد میدان شدند و موضوع گلیم و گبه را به ...

[ مشاهده متن کامل امروز مردم به دستگاه قضایی بخوبی اعتماد دارند اکو نیوز ]