در حق ماجرای نیمروز اجحاف شد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
در حق ماجرای نیمروز اجحاف شد
برنامه تلویزیونی هفت در سری جدید خود ویژه سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، شامگاه دوشنبه بیست و دوم بهمن، ساعتی بعد از اعلام برگزیدگان سیمرغ بلورین، با حضور تهیه کننده و کارگردان فیلم «۲۳ نفر» برگزیده سیمرغ نگاه ملی و چهار منتقد سینما به صورت زنده از پردیس سینمایی ملت از شبکه سه سیما پخش شد.

به گزارش جهان نیوز ، برنامه هفت، ساعتی بعد از اعلام برگزیدگان بخش های مختلف سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، برنامه تلویزیونی هفت با حضور روی آنتن شبکه سه رفت.
در اولین بخش این قسمت از برنامه، مجتبی فرآورده تهیه کننده و مهدی جعفری کارگردان فیلم «۲۳ نفر» میهمان محمدحسین لطیفی بودند.
فیلم مان را با نگاه ملی ساختیم
مجتبی فرآورده در ابتدای این گفتگو درباره پیش بینی خود از تعداد سیمرغ های جشنواره گفت: ما به دنبال دریافت جایزه نبودیم. ما به خاطر یک انگیزه دیگر این فیلم را ساختیم و امشب با تجلیل از آزادگان در جشنواره فیلم فجر حال خوبی به ما دست داد.
مهدی جعفری هم درباره نگاه داوران به نخستین تجربه سینمایی خود گفت: ما خوشحالیم به خاطر توجه داوران به فیلم سینمایی ۲۳ نفر. خود من پیشبینی از دریافت این سیمرغ نداشتم. مخاطبانی که استقبال خوبی از این فیلم داشتند گمانه زنی هایی می کردند. ما خوشحالیم که نظر مردم و هیات داوران به هم نزدیک بوده است.
وی افزود: نگاه ما در این فیلم برابر نهاد و ترجمه کلمه «نگاه ملی» بود و خوشحالیم که جایزه بهترین فیلم نگاه ملی را دریافت کردیم.
متری شیش و نیم در اکران نوروزی
لطیفی در بخش بعدی میزبان سید جمال ساداتیان تهیه کننده فیلم «متری شیش و نیم» برگزیده نگاه مخاطبان بود. وی درباره دریافت این جایزه گفت: این فیلم، فیلم سختی بود. ۵ ماه کار طاقت فرسا داشتیم. تیم تولید ما کار سختی داشت. ما در این فیلم ۳ مدیر تولید داشتیم.
وی افزود: اگر انگیزه بین تمام افراد وجود نداشت این فیلم به سرانجام نمیرسید. همه عوامل در سریع ترین زمان ممکن، کار خود را میرساندند.
این تهیه کننده سینما درباره هزینه تولید این ...

[ مشاهده متن کامل در حق ماجرای نیمروز اجحاف شد جهان نیوز ]

آخرین اخبار فرهنگی