نماینده تهران: از موکلان خود خجالت می کشم

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴
باید گفت، مشکل از آنجایی شروع شد که این ها آمدند یکباره نرخ سود سپرده را از ۲۰ درصد به ۱۰ درصد رساندند، حال آنکه برنامه ریزی برای آن نداشتند. دولت باید نخست چاله ای حفر و مسیر های سرمایه گذاری را پیدا می کرد و پس از آن نرخ سود بانکی را کاهش می داد؛ اما آن ها بدون برنامه ریزی، نرخ سود سپرده را کاهش دادند.

اختلاف قیمت خودروی تحویل کارخانه و بازار در ایران به ده ها میلیون تومان رسیده است؛ سکه در چهار ماه گذشته، افزایشی سه برابری داشته و از مرز ۳ میلیون تومان گذشته است؛ مسکن به قدری گران شده که خرید آن برای افراد عادی از رویا هم فراتر رفته است؛ بیشتر کالا های ضروری نیز قیمتشان هفته به هفته بیشتر می شود و هیچ کالایی نیست که در این روز ها افزایش قیمت نداشته باشد.
به گزارش «تابناک»؛ اما در شرایطی که کشور در بحران اقتصادی است، نایب رئیس مجلس به جای اظهارنظر در این باره، به صدا و سیما نامه می نویسد و از راه ندادن پویول به یک برنامه ورزشی گلایه می کند؛ رئیس جمهور به جای تشکیل ستاد بحران، راهی ارتفاعات توچال می شود و وزیر صنعت، به جای کنترل قیمت ها، دستور توقف واردات برخی کالا ها از جمله خودرو را می دهد که خود عاملی بر افزایش هرچه بیشتر قیمت کالاهاست.
نمایندگان مجلس نیز در این میان، فارغ از اوضاع اجتماعی مردم، در جلسه علنی از تفکیک وزارت خانه ها سخن به میان می آورند و برای خالی نبودن عریضه، از نمایندگان دولت دعوت می کنند تا در مورد اوضاع بازار توضیح دهند؛ اما در همین اقدام نصف و نیمه نیز ...

[ مشاهده متن کامل نماینده تهران: از موکلان خود خجالت می کشم تابناک ]