کفاشیان: تا سه نشه، بازی نشه!

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶

آی اسپورت- علی کفاشیان بعد از پیروزی دو گله ایران مقابل ویتنام گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان حساب شده کار کردند اما "تا سه نشه بازی نشه!" ما باید بازی سوم را هم ببریم و با همین اقتدار به برتری برسیم. عراق نیز همیشه برای ایران دردسرساز بوده و ما خاطرات خوبی از این تیم نداریم. اگر این بازی را خوب ببریم، نباید تا نیمه نهایی نگرانی داشته باشیم. عراق مقابل ویتنام مساوی کرده بود و در آخرین لحظات گل برتری را زد. به اعتقادم بازیکنان با غیرت و خوبی در تیم عراق هستند و باید مواظب آن ها باشیم. قطعا سبک بازی ما در بازی با عراق باید با بازی های دیگر فرق کند؛ البته این تخصص آقای کی روش است. به نظرم او تا الان، مربی گری تیم ملی را به خوبی انجام داده است.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره اعتراض کی روش به کارت زردهایی که داور بازی به ملی پوشان ایران داد ، گفت: کی روش به رختکن تیم ملی هم اعتراض داشت و از این که اتاق کوچکی به ما داده بودند، ناراحت بود. خود من هم چند بار به AFC گوشزد کردم. در حالی که یک اتاق خالی موجود بود اما نمی دانم چه لجبازی ای است که آن اتاق را ندادند. داور هم کارت های بی موردی نشان داد که حق بازیکنانمان نبود.
کفاشیان همچنین در پاسخ به این پرسش که بر نامه های تیم ملی در دوبی برای بازی با عراق چیست؟  گفت: اگر این سوال را من پاسخ دهم، پس کی روش چه بگوید؟ این سوال را باید ایشان جواب دهد.
او درباره اخبار منتشر شده در رسانه های خارجی درباره قرارداد کی روش با کلمبیا عنوان کرد: من هم در سایت ها دیدم و امروز هم یادم رفت که از او بپرسم. البته الان هم وقتش نیست که این موضوع را مطرح کنیم. او مربی حرفه ای است و از قبل هم این حرف ...

سرخط اخبار