استیون سیگال این روز ها کجاست و چه می کند؟

دریافت خبر : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵
استیون سیگال این روز ها کجاست و چه می کند؟
استیون سیگال بیشتر از سه دهه است که با فیلم های اکشن و پر زدوخورد هوادارانش را به هیجان می آورد، سیگال برای ایرانی ها نیز شخصیت بسیار شناخته شده ای است و طرفداران زیادی دارد.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: استیون سیگال بیشتر از سه دهه است که با فیلم های اکشن و پر زدوخورد هوادارانش را به هیجان می آورد، سیگال برای ایرانی ها نیز شخصیت بسیار شناخته شده ای است و طرفداران زیادی دارد. اگر از طرفداران قدیمی استیون سیگال هستید و خاطرتان باشد، اولین بار استیون سیگال را در فیلم «فراتر از قانون» محصول سال ۱۹۸۸ دیدیم. این فیلم موفقیت بسیار زیادی برای استیون سیگال به دنبال داشت و جای پای او را در سینمای اکشن محکم کرد.
سبک زد و خوردهای استیون سیگال در فیلم هایش همیشه جذابیت خاصی برای هواداران داشته و دلیل این امر تخصص ویژه استیون در هنر رزمی آیکیدو است. سیگال وقتی جوان بود به ژاپن رفت در نزد بهترین استاتید آیکیدو، توانست دان ۷ این ورزش رزمی را بدست آورد.

استیون سیگال به لطف آموزش هایی که در آیکیدو دیده بود توانست صحنه های بسیار نفس گیری را در فیلم هایش به نمایش بگذارد و همین امر باعث شده تا در طول سه دهه شاهد بیشتر از چهل فیلم باشیم که استیون سیگال در آنها با ضربات آیکیدو دمار از روزگار آدم های بد داستان در می آورد.
از آنجایی که استیون سیگال هنرپیشه ای شناخته ...

[ مشاهده متن کامل استیون سیگال این روز ها کجاست و چه می کند؟ برترینها ]