با تغییرات کنار آمدیم

واحد مرکزی خبر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲
سرمربی تیم اجرای فرم ووشو در رده های سنی پایه: با تغییر فرم ها و ورزشکاران رده های سنی پایه برای مسابقات آسیایی کنار آمدیم

فرشاد عربی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با اشاره به اینکه مربیگری در رده های سنی سخت است، گفت: با توجه به تغییر ورزشکاران در اردوی تیم های پایه و نوع فرم ها، کار در رده های پایه سختی بیشتری دارد، اما توانستیم در سه ماه برگزاری اردو ها با این موضوع کنار بیاییم و تمرینات خوبی داشته باشیم.
وی افزود: قطعا مربیگری سخت تر از دوران ورزشکاری است، چون دغدغه های ذهنی بیشتری نسبت به آن زمان وجود دارد و به اندازه تعداد ورزشکارانی که با آن ها کار می کنید، باید زمان صرف شود.
سرمربی تیم تالو (اجرای فرم ووشو) در رده های سنی پایه گفت: برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از ۲۸ اردیبهشت اردو های تیم را با حضور ۱۰ نفر شروع کردیم و هفت نفر در اردوی انتخابی بندرعباس در ترکیب اصلی تیم اعزامی به آسیا قرار گرفتند.
وی افزود: تمام تلاش خود را کرده ایم که تالوکاران از نظر تکنیکی و آمادگی جسمانی ارتقا یابند. در ۲ اردوی آخر هم ورزشکاران را از لحاظ روانی آماده کردیم. چون تالو اعتماد به نفس و خودباوری خاص خودش را دارد. سعی کردیم این موضوع را به تالوکاران انتقال دهیم تا بهترین عملکرد را در مسابقات آسیایی داشته باشند.
تالوکاران فردا عازم رقابت های آسیایی در برونئی می شوند و از ۲۶ تا ۳۱ مرداد هم به رقابت با حریفان خود می پردازند.

سرخط اخبار