سیاست گذاران

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰:۳۳
سیاست گذاران

حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند پرداخت می شود
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند پرداخت می شود تا در پایان سال مشکلی از این بابت نداشته باشیم.
به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در سفر به اردبیل اظهار کرد: با وزیر امور اقتصادی و دارایی و خزانه داری هماهنگی های لازم انجام شده تا عیدی کارکنان طی روزهای اخیر پرداخت شود که بخشی از این مبالغ دیروز پرداخت شد و با درخواست وزیران و درخواست وجه از خزانه طی امروز و فردا این پرداختی ها ادامه خواهد داشت.
وی درباره پرداخت یارانه طی دو ماه پایانی سال خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم ۲۶ بهمن و در همین بازه زمانی در اسفندماه نیز یارانه ها را پرداخت کنیم تا یک انسجام کاملی به پرداختی های پایان سال داده باشیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به کاستی ها در جنگ اقتصادی و اظهار شرمندگی از مردم در بروز برخی کاستی ها و مشکلات اقتصادی اظهار کرد: ما امروز با حجم عظیمی از طرح ها و پروژه های زیربنایی نظیر راه آهن اردبیل – میانه که یکی از دشوارترین پروژه های ریلی است، روبه رو هستیم که اجرای آنها بخش عظیمی از منابع کشور را درگیر خود کرده و نباید برخی نارسایی های کوچک در توزیع اقلام ضروری مردم، حلاوت و شیرینی کارهای بزرگ و طرح های عظیم را به نوعی زیر سؤال ببرد. معاون رئیس جمهوری همچنین از اجرای بزرگ ترین پل ریلی کشور در پروژه راه آهن اردبیل خبر داد. محمدباقر نوبخت عصر یکشنبه در سفر به اردبیل و بازدید از پروژه راه آهن در دست احداث این استان افزود: تکمیل پروژه راه آهن اردبیل یکی از تأکیدات دولت برای بهره برداری براساس برنامه زمان بندی تعیین شده است. وی با بیان اینکه ...

[ مشاهده متن کامل سیاست گذاران روزنامه ایران ]