ساخت یک واحد پلاتو در مجتمع فرهنگی هنری هندیجان

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸
ساخت یک واحد پلاتو در مجتمع فرهنگی هنری هندیجان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان گفت: پیشنهاد ساخت یک واحد پلاتو در محل مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس در هندیجان ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از هندیجان، مسعود میرزاپور امشب در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری هندیجان اظهار کرد: تقویت نهادهای فرهنگی باید در اولویت امور شهرستان ها قرار بگیرد.
میرزاپور با تبریک آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی، گفت: کتاب ارزشمندترین کالا در عصر حاضر بوده و ما باید همه توان و ظرفیت خود را در راستای گسترش فرهنگ کتاب خوانی به کار بگیریم.
وی ادامه داد: در سال ۹۷ انجمن های فرهنگی و هنری در هندیجان فعالیت چشم گیر و قابل قبولی داشته و این افتخار را داریم که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خدمت رسانی به هنرمندان و انجمن های تابعه از ساعت ۸ صبح تا 20 شب به روی هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر باز است.
به گفته رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان، تحقیقات نشان داده اند دوری از معنویات و عدم توجه کافی خانواده ها به بخش فرهنگی و هنری صدمات جبران ناپذیری برای مردم در پی دارد و متولیان امور اجرایی و مدیریتی باید سرمایه گذاری بیشتری در حوزه فرهنگ و هنر داشته باشند تا این سرمایه گذاری در آینده به هزینه کرد در جبران ناشی از ایجاد ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی تبدیل ...

[ مشاهده متن کامل ساخت یک واحد پلاتو در مجتمع فرهنگی هنری هندیجان خبرگزاری آنا ]