تلاش بیهوده بن سلمان برای ضربه زدن به ایران با هدف خوش خدمتی به آمریکا و اسرائیل سردار سلیمانی امروز مالک اشتر علی زمان است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جنایات آل سعود در منطقه، گفت: بن سلمان به صورت شفاف و برای تامین منافع آمریکا و اسرائیل اهداف تروریستی را دنبال می کند.

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به گزارش نیویورک تایمز در مورد قصد سعودی ها برای ترور سردار  قاسم سلیمانی ، گفت: دولت تروریست پرور اسرائیل در رتبه نخست چنین برنامه ریزی هایی قرار دارد، اسرائیل اشغالگر در منطقه خاورمیانه سرزمین های مسلمانان را در طول سالیان اشغال کرده و از طریق قدرت هایی چون امریکا و انگلیس سعی کرده به تجاوزات آشکار خود رسمیت بخشد.
عربستان و امارات دست نشانده آمریکا و اسرائیل در منطقه
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این قدرت ها بسیاری از کشورهای منطقه را نیز به سازش با خود کشانده و عهدنامه هایی چون کمپ دیوید با آنها امضا کردند، برخی از کشورها هم که نتوانستند به سازش با خود بکشانند وابسته خود کردند لذا دولت های عربستان و امارات آلت دست آمریکا و اسرائیل شدند. این کشورها در خفا با اسرائیل همراهی می کنند، از هیمن رو این دولت ها جایگاهی برای دفاع از حقوق مردم ندارند کما اینکه هیچ گاه از جانب مردم سخن نمی گویند زیرا وابسته به اسرائیل و آمریکا هستند.
مقابله با ایران به جهت حمایت جمهوری اسلامی ...

[ مشاهده متن کامل تلاش بیهوده بن سلمان برای ضربه زدن به ایران با هدف خوش خدمتی به آمریکا و اسرائیل سردار سلیمانی امروز مالک اشتر علی زمان است خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس