استفاده از ظرفیت مدارس برای پارکینگ

دریافت خبر : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵۰
شهردار قم گفت: بعضی از مدارس این شهر در برخی ساعات شبانه روز خالی هستند که می شود از ظرفیت آنها برای ورزش همگانی و پارکینگ استفاده کرد.

به گزارش تابناک قم، سید مرتضی سقائیان نژاد عصر دوشنبه در شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر قم اظهار داشت: درقم با کمبود پارکینگ روبرو هستیم که شهرداری می تواند با همکاری اداره کل آموزش و پرورش از این ظرفیت بهره مند شود.
وی افزود: همچنین شهرداری آمادگی دارد تا در بخش فضای سبز، خط کشی معابر و تجهیز وسایل ورزشی مدارس کمک حال اداره کل آموزش و پرورش قم باشد.
یکی از اعضای شورای اسلامی شهر قم در ادامه این جلسه به موضوع کمبود مراکز آموزشی در قم اشاره کرد و گفت: زمین هایی با کاربری آموزشی در برخی از مناطق وجود دارد که باید به به ساخت مدرسه اختصاص پیدا کند.
حجت الاسلام سید محمد آتش زر افزود: کمبود مراکز آموزش ، ترافیک در سطح شهر ایجاد کرده است و خانواده ها مجبور هستد تا دانش آموزان را با سرویس به مدارس انتقال دهند.
وی ابراز داشت: باید زمین ها با کاربری آموزشی قیمت گذاری و به اداره کل آموزش و پرورش قم تحویل داده شود تا از این ظرفیت استفاده شود.
علیرضا احمدی یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر قم به لایحه دو فوریتی اخذ مجوز تفویض اختیار املاک تا سقف 300 میلیارد ریال با حفظ تشریفات قانونی ...

[ مشاهده متن کامل استفاده از ظرفیت مدارس برای پارکینگ تابناک ]

آخرین اخبار استانها