بررسی بازی World of Final Fantasy Maxima؛ هدیه ای برای عاشقان فاینال فانتزی

دیجیاتو شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳

شاید نتوان ادعا کرد که همه لااقل یک نسخه از نسخه های عرضه شده فاینال فانتزی را تجربه کرده اند ولی می توان گفت که کمتر گیمری در دنیا وجود دارد که نام فاینال فانتزی به گوشش نخورده باشد و چیزی از این سری نشنیده باشد. نام سری بازی های فاینال فانتزی در دنیای بازی های ویدیویی می درخشد و میلیون ها هوادار در دنیا کشته و مرده آن هستند. اسکوئر انیکس، سازنده اصلی این سری هر ساله برای این حجم از طرفداران سورپرایزهایی دارد و بازی World of Final Fantasy هم یکی از همین سورپرایزهاست؛ عنوانی که برای عاشقان سینه چاک فاینال فانتزی ساخته شده و یک هدیه گرانبها برای آنها به شمار می رود.
سازنده: Square Enix Business Division 3 ناشر: Square Enix پلتفرم ها: پی سی، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی استیشن ویتا پلتفرم بررسی: پی سی
همانطور که از اسم بازی World of Final Fantasy بر می آید ما شاهد یک بازی هستیم که در آن تمامی جهان بازی های فاینال فانتزی به نوبه ای گنجانده شده و از تمامی المان های این سری در آن استفاده شده است. عنوان World of Final Fantasy برای اولین بار در بازار ژاپن و در سال 2016 عرضه شد، آن هم برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا. اما کمی بعدتر نسخه بین المللی آن در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و پی سی بازها و دارندگان کنسول نسل جدید مایکروسافت نیز توانستند آن را تجربه کنند. بعد از موفقیت های پی در پی این بازی، حالا شاهد عرضه نسخه کامل تر این عنوان به نام World of Final Fantasy Maxima هستیم که پای این سری بازی را به کنسول نسل جدید نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ هم باز کرده است.
پسوند Maxima در بازی نشان دهنده کامل بودن بازی ...

سرخط اخبار