کشف محموله ۶ میلیاردی گوشی و البسه قاچاق در کردستان

جام جم آنلاین شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰
فرمانده انتظامی کردستان گفت: محموله گوشی هوشمند و البسه قاچاق به ارزش شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در استان کردستان کشف شد.

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم ، سردار علی آزادی اظهار داشت: در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا و در پی اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی دیواندره یک دستگاه سواری سمند حامل گوشی های هوشمند قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.
وی گفت: با هماهنگی مراجع قضائی خودرو توقیف و در بازرسی از آن 150 دستگاه گوشی هوشمند و 23 دستگاه تبلت سامسونگ قاچاق که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کردستان تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 5 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کردند و در این رابطه نیز یک نفر دستگیر شد.
وی افزود: همچنین مأموران پاسگاه انتظامی "نساره" این شهرستان، حین کنترل محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک شدند و با هماهنگی مراجع قضائی، خودرو توقیف و دربازرسی از آن 560 ثوب البسه قاچاق مردانه کشف شد.
سردار آزادی خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کرده اند که در همین راستا پرونده تشکیل و راننده به همراه کالای کشف شده تحویل مراجع ذیصلاح شد.
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است تا با قاچاقچیان و اخلالگران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.

سرخط اخبار