چون به گَردَش نمی رسی برگرد!

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰:۲۸
چون به گَردَش نمی رسی برگرد!
حسین شریعتمداری در یادداشتی در زونامه کیهان خطاب به رئیس جمهور به 160 نمونه از وعده های وی در ۵ سال گذشته به ملت اشاره و تصریح کرد، هیچکدام از این وعده ها محقق نشده است.

به گزارش مجله فارس پلاس خبرگزاری فارس ، حسین شریعتمداری ، مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی در این روزنامه با عنوان "چون به گَردَش نمی رسی برگرد!" نوشت:
می دانیم رئیس جمهور محترم پیشنهادی را که در این وجیزه آمده است، خوش ندارند و احیانا ابرو درهم کشیده و زبان به ملامت نگارنده می گشایند که این پیشنهاد را چرا پیش کشیده است؟! اما، اگر نیک بنگرند به یقین مصداق این آیه شریفه را در آن خواهند یافت که
«عَسی أن تکرَهوا شَیئاً وهو خیرٌ لکم وَعسی أن تُحِبّوا شیئاً وهو شَرٌّ لکم...چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید، حال آنکه خیر شما در آن است؛ و یا چیزی را دوست داشته باشید، حال آنکه شر شما در آن است».
(سوره بقره/ آیه 216) و تصدیق خواهند کرد که خیر و صلاح ایشان، مردم، نظام و انقلاب در این پیشنهاد جای دارد. بخوانید!
۱- آقای دکتر روحانی در سال ۱۳۹۲ و در جریان تبلیغات انتخاباتی خویش، قسم جلاله یاد کرده و خطاب به مردم گفته بود «والله العلی العظیم اگر مشکلات این کشور که بسیار و بسیار و بسیار پیچیده است راه حل نداشت من کاندیدا نمی شدم»! و تاکید کرده بود که «بدانید برادران، خواهران، عزیزان، هم ...

[ مشاهده متن کامل چون به گَردَش نمی رسی برگرد! فارس نیوز ]