نگاه دولت تدبیر و امید به حوزه بانوان ،نگاه اساسی است

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
ساری- ایرنا- سرپرست استانداری مازندران بر لزوم توسعه ورزش بانوان تاکید کرد و گفت: نگاه دولت تدبیر و امید به حوزه بانوان یک نگاه ویژه و اساسی است.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور در ساری افزود: ایجاد نشاط ، شادابی ، تندرستی و سلامتی از ثمرات ورزش است و ورزش بانوان باید توسعه یابد.
وی با قدردانی از توجه وزیر کشور به تقویت دو بعد مادی و معنوی کارکنان گفت : نشاط و شادابی کارکنان دولت زمینه خدمت بهتر و موثرتر را به مردم فراهم می کند.
حسین زادگان بیان داشت: باید به ظرفیت بانوان در بخش های مختلف توجه شود و سیاست دولت مبنی بر به کارگیری 30 درصدی بانوان در مناصب دولتی می تواند زمینه تحرک و پویایی مدیریتی در ادارات را فراهم کند .
وی از تیم های شرکت کننده در دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداری ها و سازمانهای تابعه تقدیر کرد و گفت که نباید فقط به این مسابقات بسنده شود بلکه بانوان همواره باید ورزش را در زندگی روزمره به طور جدی دنبال کنند .
دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداریها و سازمانهای تابعه با حضور 24 تیم در رشته دارت و 14 تیم در رشته والیبال به مدت پنج روز در مجتمع فرهنگی ، رفاهی و ورزشی وزارت کشور در ...

[ مشاهده متن کامل نگاه دولت تدبیر و امید به حوزه بانوان ،نگاه اساسی است ایرنا ]