مراسم گلریزان برای آزادی زندانیان اقدام شایسته ای از سوی جامعه فوتبال بود/ به دنبال آمدن به لیگ آزادگان هستیم

برنا نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
پیشکسوت فوتبال گفت: برگزاری مسابقه برای آزادی زندانیان کار پسندیده ای است که از سوی پیشکسوتان فوتبال انجام شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمید کریمی، پیشکسوت فوتبال درباره برگزاری مسابقه خیرخواهانه برای آزادی زندانیان در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: تشکر می کنم از علی پروین و تیم پیشکسوتان پرسپولیس، عزیزانی که زحمت کشیدند برای این کاری که امروز در عید قربان در این عید بزرگ برای نجات جان دو انسانی که مرتکب اشتباهی شدند و 6/7 سال زندانی کشیدند. از خانواده اولیا دم تشکر می کنم که به رضایت راضی شدند و امروز در حضور این مردمی که می بینید می خواهیم گلریزان کنیم تا این دو جوان را به خانواده شان برگردانیم. کاری است که همه مردم ایران ما که احساسی و عاطفی هستند امروز روز احساس و عاطفه و انسانیت و مردانگی است که آن ور آبی ها هم بدانند ما مردممان را دوست داریم و داریم به یکدیگر کمک می کنیم.
او ادامه داد: مسابقه یک بهانه است. این مسابقه به نفع انسانیت است. امروز برد و باختش مهم نیست و این بهانه است انشالله بتوانیم مبالغی که می خواهیم جمع کنیم و رضایت خانواده اولیای دم را کسب کنیم که خوشبختانه تقریبا همه کارهایش انجام شده و الان هم حدود 300 میلیون تومان جمع شده و امروز هم بقیه را جمع می کنیم و انشالله امام زمان به همه ما کمک کند که این دو جوان بعد از 7/8 سال که در زندان بودند به خانواده هایشان بازگردند.
کریمی در پایان در مورد تیم نامداران کرج توضیح داد: پارسال در لیگ سه بودیم و قهرمان لیگ سه کشور شدیم و آمدیم لیگ دو امسال هم خیلی خوب تیم را بستیم و داریم زحمت می کشیم. کادر فنی خوبی داریم، بازیکنان فهمیده و با معرفتی داریم و همه مان داریم دست به دست هم می دهیم که به لیگ یک راه پیدا کنیم. همان طور که از 3 آمدیم 2 از 2 هم به 1 می رویم.

سرخط اخبار