مدارس برخی شهرستان های استان فار س به علت بارش برف فردا تعطیل شد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰:۴۸
روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس از تعطیلی مدارس "بوانات، خرمبید، آباده، اقلید و ممسنی" به علت بارش برف در روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه خبر داد.

آفتاب نیوز :
  روابط عمومی آموزش و پرورش فارس با اشاره به بارش برف و سرمای شدید در این استان اعلام کرد: به علت بارش برف تمام مدارس ابتدایی و متوسطه شهرستان های بوانات شامل (بخش های مرکزی و مزایجان به جز بخش سرچهان)، تمامی مدارس ابتدایی شهرستان خرمبید، تمامی مدارس بخش دشمن زیاری شهرستان ممسنی، تمامی مقاطع تحصیلی دهستان خسرو شیرین و همچنین تمامی مدارس ابتدایی شهرستان اباده و تمامی مدارس شهرستان اقلید سه شنبه 23 بهمن ماه تعطیل است.
همچنین تمامی مدارس شهرستان سپیدان شامل (شهر اردکان و بخش های مرکزی و هماشهر این شهرستان به جز بخش بیضا) نیز فردا سه شنبه 23 بهمن ماه در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می کنند. ضمنا تمامی مدارس متوسطه اول و دوم خرمیبد فردا در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر راس ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می کنند.
براساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، تمامی مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان آباده نیز فردا در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می کنند.
منبع: تسنیم

[ مشاهده متن کامل مدارس برخی شهرستان های استان فار س به علت بارش برف فردا تعطیل شد آفتاب نیوز ]