حاجی بابابایی: رانت خواران خائنان به شهدا هستند

جهان نیوز جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه برای حل مشکلات کشور نیازمند دولت، مجلس و قوه قضائیه ای انقلابی هستیم، گفت: افراد رانت خواری که از نظام سوءاستفاده می کنند خائن به مردم و خون شهدا هستند که البته خداوند آنان را رسوا می کند.

به گزارش جهان نیوز ، حمیدرضا حاجی بابایی ظهر امروز در سومین گردهمایی بصیرت افزایی بسیجیان گردان 166 امام حسین(ع) اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای تحقق آنچه اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برای ما تدارک دیدند، ایجاد شده است و جوانان ما نیز برای رسیدن به چنین اهدافی به شهادت رسیدند.
وی با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس، دوران زورگویی امریکا و جنگ مظلومانه بسیجیان با ابرقدرت ها تمام شده است، گفت: اگر ما در دوران دفاع مقدس فقط چند تا از موشک های فعلی را داشتیم آن وقت نتیجه جنگ تغییر می کرد.
نماینده مردم همدان در مجلس با تشریح جریان نفاق در دوران دفاع مقدس که سبب لو رفتن عملیات ها و به شهادت رسیدن بسیاری از جوانان شد، بیان کرد: نفاق همواره در طول دوران انقلاب اسلامی وجود داشته است همان گونه که در صدر اسلام و در زمان پیامبر اکرم(ص) نیز وجود داشت.
وی تصریح کرد: امروز هیچ ابرقدرتی نمی تواند با جمهوری اسلامی بصورت مستقیم در منطقه وارد نبرد شود، چراکه دوران مظلومیت جنگ گذشته و امروز جمهوری اسلامی ایران از قدرت نظامی بالایی برخوردار است.
حاجی بابایی عنوان کرد: در زمان جنگ رزمندگان با گوشت و پوست در برابر تانک ها مبارزه می کردند اما امروز بسیج، سپاه و نیروهای جهادی ما پشت موشکی هایی مستقر هستند که می توانند دورترین نقاط دنیا را مورد اصابت قرار دهد.
وی با تأکید بر اینکه اقتدار جمهوری اسلامی و قدرت موشکی حاصل خون شهداست، مطرح کرد: امروز دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در کشور است، شیوه ای که تنها مربوط به امروز نیست بلکه در زمان پیامبر(ص) و ائمه معصومین (ع) این موضوع وجود داشت و تا ابد ادامه خواهد داشت.
نماینده مردم همدان در مجلس افزود: ...

سرخط اخبار