مراجع به مدارس طبیعت ورود نکرده اند/ تنها 16 خانوار در باستی هیلز زندگی می کنند/ حضور زنان در ورزشگاه آزادی از بازی ایران-کامبوج/ هر ایرانی چند کارت بانکی دارد؟/ واکنش علی نصیریان به درگذشت داریوش اسدزاده/ ظریف به اجلاس سران گروه هفت رفت

اعتماد آنلاین یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۹

اعتمادآنلاین| رئیس سازمان محیط زیست، چندی پیش، از فتوای مراجع مبنی بر غیرشرعی بودن مدارس طبیعت خبر داد، اما محمد درویش، فعال محیط زیست، این حرف را دروغ خواند. او در گفت وگو با «اعتمادآنلاین» گفته در بند چهاردهم دستور 15 ماده ای رهبر انقلاب برای تعیین سیاست های کلی محیط زیستی نظام، صراحتاً اعلام شده دولت موظف است آموزش های جذاب، موثر و ساده محیط زیستی برای همه آحاد جامعه، به ویژه کودکان و نوجوانان، طراحی کند. به دنبال همین دستور بود که ما مدارس طبیعت را طراحی کردیم. بعد رئیس سازمان محیط زیست کشور این مدارس را تهدید می کند و هزینه اش را هم به گردن نظام و مرجعیت می گذارد.
تنها 16 خانوار در باستی هیلز زندگی می کنند
امام جمعه شهر لواسان گفته: تنها 16 ویلا در باستی هیلز سکونت دائم دارد و سایر ویلا ها برای افرادی است که در جای دیگر سکونت دارند و برای تفریح به این شهرک می آیند.
زنان تهران چاق تر و افسرده تر از مردان
دبیر کل سلامت شهرداری تهران گفته بر اساس نتایج پیمایش بیماری های غیر واگیر سال 95، 64 درصد زنان چاق هستند یا اضافه وزن دارند که این میزان در مردان 53 درصد است. به گفته او وقتی این میزان با آمار 1.5 برابری میزان شیوع افسردگی زنان در مقیاس با مردان جمع شود، نگرانی ها را افزایش می دهد.
بادیگاردهای شخصی هیچ مجوزی برای فعالیت ندارند
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد در کشور نه بادیگارد داریم و نه چنین مجوزی برای افراد صادر کرده ایم و هرگونه اقدام در این رابطه غیرقانونی و خلاف است.
ظریف دانشیار دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران شد
دبیر هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد محمدجواد ظریف، ...

سرخط اخبار