خبرسازهای ورزش ایران در سال ۹۷ چه کسانی بودند؟

ایسنا چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۷
ورزش ایران در سال ۹۷ روزهای چالش برانگیزی را تجربه کرد و اتفاقات عجیب و جالبی برای رشته های فوتبالی و غیر فوتبالی افتاد. از صحبت درباره سپردن نیمکت تیم ملی به زیدان و مورینیو تا سریال های استعفای رسول خادم. اتفاقات خبرساز سال ۹۷ که بریا مدتی رسانه ها و اذهان عمومی را درگیر خود کردند و واکنش های متفاوتی را در پی داشتند.

به گزارش ایسنا، این اتفاقات خبرساز که بخشی از ورزش ایران در سال ۹۷ را رقم زد، ذهنیت متفاوتی را در عموم ایجاد کرد و افرادی را بیش از پیش محبوب کرد و اشخاصی دیگر به دلایل مختلف و منفی از چشم افتادند.
علی دایی خواست ثواب کند، کباب شد!
شاید کمتر کسی به اندازه علی دایی بود که دلش به حال مردم زلزله می سوخت اما شهریار فوتبال ایران حتی موقع ثواب کردن هم کباب شد. عادت بر این بود که خبرساز شدن آقای گل فوتبال ملی برای بحث و جدل با اهالی فوتبال باشد اما دایی این بار به دلیل کار خیرش و واکنش عجیب اداره آگاهی خبرساز شد. اداره آگاهی در اقدامی غیرمنتظره از دایی خواست تا بابت پول هایی که طی یازده ماه برای مردم زلزله زده کرمانشاه جمع آوری کرده بود توضیح دهد. دایی نیز این احضاریه را منتشر کرد که با واکنش تند رسانه ها و مردم همراه شد و در پایان هم ملی پوش سابق ایران به عنوان مطلع در اداره آگاهی حاضر شد.
جنگ ایموجی ها !
به احتمال زیاد کسی علی کریمی را به خاطر عملکرد نوسانی اش با سپیدرود در سال ۹۷ در خاطر نگه ندارد اما جنجال های جادوگر با کارلوس کی روش و فدراسیون فوتبال ایران، تمام قابی است که کریمی از خود در سال ۹۷ به جا گذاشت. انتقاد به مسائل مالی فدراسیون، ایراد گرفتن به بازنشستگی مهدی تاج، علی کفاشیان و محمدرضا ساکت، شفافیت مالی فدراسیون در قراردادهای بسته شده با اسپانسرها و شرکت های مختلف، اعتراض به عملکرد غیرفنی کی روش در تیم ملی و مسائل مختلف دیگر از جمله جنجال هایی بود که شماره ۸ سابق تیم ملی در سالی که گذشت ایجاد کرد. جدل هایی که حتی پای شان به رسانه ملی هم باز شد ولی سرانجامی هم نداشت.
خداحافظ مرد پرحاشیه
مرد پرحاشیه پرتغالی ...

#سرمربی_پرسپولیس #حمید_سوریان #علی_کریمی #مسعود_سلطانی_فر #امیر_مهدی_زاده #آقای_عابر_بانک #فریدون_اصفهانیان #محمود_اسلامیان #کارلوس_کی_روش #نواب_نصیرشلال #مازیار_ناظمی #علیرضا_کریمی #فریدون_معینی #محمدرضا_ساکت #بهادر_مولایی #علی_کفاشیان #حسین_کیهانی #احسان_لشگری #میلاد_وزیری #حسین_توکلی #افشین_قطبی #رسول_تقیان #زهرا_نعمتی #امیر_خادم #حسن_رنگرز #امید_خبر #مورینیو #جهانبخش #طارمی #منع_به_کارگیری_بازنشستگان #باشگاه_پرسپولیس #اداره_آگاهی #ریودوژانیرو #وزارت_ورزش #باید_ببازی #کرمانشاه #اسپانیا #خوزستان #جاکارتا #الجزیره #اروپا #روسیه #مراکش #هلند #قطر #خبرسازهای_ورزش_ایران #سپردن_نیمکت_تیم_ملی #سال_۹۷_روزهای_چالش_برانگیزی #سریال‌های_استعفای_رسول_خادم #واکنش‌های_متفاوتی #رسانه‌ها #زیدان #بریا #رئیس_فدراسیون_فوتبال #وزیر_ورزش_و_جوانان #شبکه‌های_اجتماعی #قهرمانان_کشتی #عباس_جدیدی #جام_جهانی #رسانه_ملی #فرمت_جدید_لیگ_قهرمانان_آسیا #کار_بردن_کلمات_نامناسب #خاطر_قهرمانی_لیگ_برتر #مجمع_آخر_فدراسیون_فوتبال_اصفهانیان #فوتبالیست‌ها_بهداد_سلیمی_پستی #عنوان_رئیس_فدراسیون_کشتی #صحبت‌های_معاون_وزیر_ورزش #جام_ملت‌های_آسیا_کارلوس #انتخابات_فدراسیون_کشتی #خستگی_بازکنان_پرسپولیس #رقابت‌های_امیدهای_جهان #شهریار_فوتبال_ایران #سردار_فوتبال_ایران #انتقال_سردار_آزمون #زاده_قهرمان_کاراته #بازنشستگی_مهدی_تاج #جام_ملتهای_آسیا #اندازه_علی_دایی #لقب_قهرمان_آسیا #قصد_سپردن_سمتش