پرهیز از تصمیمات احساسی و روزمره در حوزه جوانان

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸
پرهیز از تصمیمات احساسی و روزمره در حوزه جوانان
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به پرهیز از تصمیمات احساسی و روزمره در حوزه جوانان تاکید کرد و گفت: باید جوانان را به خوبی درک کنیم و به تفاوت های فکری و خلاقیتی آنها توجه شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، حجت الاسلام علی فتح میرمحمدی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز ( ۲۴ آبان ) در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان، گفت: همه دستگاه های اجرایی و مسئولین باید موضوع جوانان را اولویت بدانند و نسبت به امور آنها اشتیاق بالایی نشان دهند.
وی اظهار داشت: ما پیش از این نقش جوانان در توسعه علمی، پیشرفت جامعه و مقابله با تهدیدهای دشمن را درک کردیم و امروز باید با اعتماد به آنها زمینه را برای انجام اقدامات بزرگ تر فراهم کنیم.
میرمحمدی با اشاره به اینکه، باید در موضوع اشتغال و ازدواج جوانان دقت نظر داشت، تاکید کرد: در جلسات با دست پر، اشتیاق و انگیزه حاضر شد و راهکارهای عملیاتی برای حل مشکلات جوانان را باید دنبال کرد.
این مسئول فرهنگی با بیان اینکه در حوزه جوانان باید با اهتمام و جدیت تمام کار کرد، چرا که موضوع جوانان با اقدامات تبلیغاتی پیش نمی رود، اظهار داشت: ارائه پیشنهادات و راهکارها در این حوزه قابل اجرا و کارگشا باشد.
وی یا بیان اینکه، باید برای توسعه استان به پرتوی همین جوانان امیدوا ...

[ مشاهده متن کامل پرهیز از تصمیمات احساسی و روزمره در حوزه جوانان شبستان ]