ستاره محبوب پرسپولیسی ها توافق کرد

دریافت خبر : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۲
ستاره محبوب پرسپولیسی ها توافق کرد
باشگاه پرسپولیس در مذاکراتی که با مدیر برنامه های بازیکن عراقی خود داشت برای تمدید قرارداد وی به توافق های اولیه دست پیدا کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، پرسپولیس برای تمدید قرارداد بشار رسن با این بازیکن به توافق اولیه رسید، باشگاه پرسپولیس در مذاکراتی که با مدیر برنامه های بازیکن عراقی خود داشت برای تمدید قرارداد وی به توافق های اولیه دست پیدا کرده است.
 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که مذاکرات برای تمدید قرارداد با بشار رسن بازیکن عراقی این تیم وارد فاز جدید شده و در جلسات آینده به توافق نهایی خواهند رسید. 
باشگاه پرسپولیس طی جلساتی که با مدیر برنامه های بشار رسن داشته است گویا به توافقات اولیه دست یافته است، گویا این جلسات برای برطرف شدن بعضی از موارد درخواستی طرفین ادامه خواهد داشت و از قرار معلوم به احتمال زیاد توافق نهایی در روزهای آینده صورت می پذیرد. 
گفتنی است بشار رسن در آخرین مصاحبه خود در همین ارتباط گفته است: «علاقه زیادی به پرسپولیس و هوادارانش دارم و دوست دارم اینجا بمانم ولی موضوع تمدید قرارداد از طریق مدیر برنامه هایم پیگیری می شود.»
در همین رابطه مدیر برنامه های بشار رسن در آخرین مصاحبه خود گفته است: «ما مذاکرات خوبی را با آقای عرب انجام دادیم و در خصوص بحث تمدید ...

[ مشاهده متن کامل ستاره محبوب پرسپولیسی ها توافق کرد جام نیوز ]