حذف دیالوگ کوچکترین بازیگر ماجرای نیمروز / سوتی نامزدی ارشا اقدسی

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸
حذف دیالوگ کوچکترین بازیگر ماجرای نیمروز / سوتی نامزدی ارشا اقدسی

پس از دو روز تعطیلی به مناسبت ایام شهدات حضرت زهرا (س) آخرین روز نمایش فیلم های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت پی گرفته شد.
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، آخرین روز نمایش فیلم های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه ها همراه با نمایش سه فیلم و یک نشست خبری بود که حواشی خاص خود را داشت.
جیرانی و یک فیلم کج
اولین سکانس در دهمین و آخرین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم سینمایی آشفتگی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی فریدون جیرانی اختصاص یافته بود. تمام پلان های این فیلم که از بهرام رادان و مهناز افشار هم به عنوان بازیگران نقش های اصلی بهره می برد، با قاب بندی کج تصویربرداری شده بود. گرچه این قابها اصطلاحا ترو تمیز و زیبا بودند اما یک شوخی در میان تماشاچیان را رایج کرده بود: " همه با گردن کج از سالن بیرون آمدیم"
نشست رسانه ای این فیلم حاشیه خاصی نداشت مگر تلاش اهالی رسانه برای رو در رو قرار دادن مسعود فراستی و فریدون جیرانی که با مدیریت جیرانی ناکام ماند. جیرانی نه تنها خود را قدر شناس فراستی دانست بلکه حتی در یک مصاحبه کوتاه تلویزیونی هم تاکید کرد که با مسعود هیچ مشکلی ندارد.
جشنواره به گند کشیده شد
فیلم سینمایی حمال طلا اولین ساخته سینمایی تورج اصلانی در مقام کارگردان، دومین فیلم نمایش داده شده در آخرین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه ها بود که واکنش نه چندان مثبت اهالی رسانه را در پی داشت.
این فیلم به شغلی ناشناخته اشاره دارد که در آن اقدام به خرید امتیاز تخلیه چاه فاضلاب کارگاه های طلاسازی می کنند را موضوع کنایی خود ...

[ مشاهده متن کامل حذف دیالوگ کوچکترین بازیگر ماجرای نیمروز / سوتی نامزدی ارشا اقدسی موج ]