استون مارتین یا بنتلی؛ خودروی جدید جیمز باند چه خواهد بود؟

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
استون مارتین یا بنتلی؛ خودروی جدید جیمز باند چه خواهد بود؟
جیمز باند در بیست و پنجمین قسمت از سری فیلم های جذاب مأمورمخفی MI6، چه خودرویی انتخاب می کند؟ در این مقاله ۵ خودروی احتمالی 007، معرفی شده است.

جدیدترین نسخه از سری فیلم های سینمایی جیمز باند (James Bond)، سال آینده به مرحله تولید وارد خواهد شد؛ مأمور 007 در بیست و پنجمین قسمت از اتفاقات هیجان انگیز باند، بازهم صحنه های اکشن جذاب، دیالوگ های به سبک بریتانیایی و البته خودرویی منحصربه فرد به بینندگان تقدیم می کند.
در این مقاله، به دنبال بحث در مورد تیم نویسندگان، کارگردان یا نقش مناسب جیمز باند نیستیم و بهتر است همکاران ما در زومجی به این موارد بپردازند؛ موضوع موردنظر ما، خودروی جیمز باند در سال ۲۰۲۰ خواهد بود. از سال ۱۹۶۲ و هنرنمایی شان کانری در دکتر نو (Dr. No) ، خودروی مأمور پرحاشیه ی MI6 همیشه یکی از مهم ترین موارد فیلم بوده است. درواقع استون مارتین DB5 باند در گلدفینگر (Goldfinger) سال ۱۹۶۴، بخشی از میراث این سری شناخته می شود.

دنیل کریگ ۵۰ ساله، در جدیدترین نسخه ی جیمز باند، پشت فرمان کدام خودرو خواهد نشست؟ پیش از پرداختن به مدل های احتمالی، باید بدانیم که قطعاً خودروی 007 با انواع گجت های مخفی و جذاب، محصول یک برند بریتانیایی خواهد بود. علاوه بر این، احتمال این مورد هم وجود دارد که مدلی مفهوم ...

[ مشاهده متن کامل استون مارتین یا بنتلی؛ خودروی جدید جیمز باند چه خواهد بود؟ زومجی ]