وقتی پوتین، نتانیاهو را سنگ روی یخ می کند!

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳
رئیس جمهور روسیه با رد ادعای نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره علت سفرش به مسکو، تلویحا گفت که نتانیاهو برای تماشای مسابقه جام جهانی به روسیه آمد نه صحبت درباره ایران و سوریه.

به گزارش  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه با رد ادعاهای «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره سفرش به مسکو، گفت او برای تماشای مسابقه فوتبال به این کشور سفر کرده است.
علی رغم ادعای نتانیاهو درباره اینکه سفرش برای صحبت حول تلاش ایران برای تثبیت حضور نظامی در سوریه است، پوتین طی دیدار روز گذشته (چهارشنبه) با او گفت: «خوشحالم که هنگام سفر خصوصی برای دیدن مسابقه جام جهانی فوتبال در مسکو، با شما دیدار می کنم».
به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» طبق بیانیه ای که کاخ کرملین درباره گفت وگوی این دو در مسکو منتشر کرده، پوتین بدون هرگونه اشاره ای به مباحث مطرح شده درباره ایران یا سوریه، روابط دوجانبه با تل آویو را «در حال پیشرفت مثبت» ارزیابی کرد.
بعد از این دیدار بود که نتانیاهو و همسرش به همراه «دیمیتری مدودف» نخست وزیر روسیه و «آندره پلنکوویچ» نخست وزیر کرواسی برای تماشای مسابقه فوتبال تیم های ملی انگلیس و کرواسی به ورزشگاه «لوژنیکی» در مسکو رفتند.
پوتین در حالی این جمله کنایه آمیز را به نتانیاهو گفت که وی پیش از ترک فلسطین اشغالی مدعی شد ...

[ مشاهده متن کامل وقتی پوتین، نتانیاهو را سنگ روی یخ می کند! برنا نیوز ]

آخرین اخبار سیاسی
آخرین اخبار برنا نیوز