فاجعه مالی در محیط زیست استان مرکزی؛ پیمانکار نقشه نداده و محیط زیست بودجه ملی را خرج کرده است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶
فاجعه مالی در محیط زیست استان مرکزی؛ پیمانکار نقشه نداده و محیط زیست بودجه ملی را خرج کرده است
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: با توجه به مشکلی که اداره کل با پیمانکار در زمینه مالی داشت، پیمانکار هیچ نقشه ای از برج را به سازمان نداده است، اشتباه فنی خود و خرج اعتبار ملی را در این زمینه می پذیریم.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، رضا میرزایی ظهر امروز در جلسه شورای فنی استان مرکزی با اشاره به مشکلات فنی برج پرنده نگری تالاب میقان اظهار داشت: باتوجه به ایرادات اساسی برج پرنده نگری، اگر شورای فنی تأیید کند برج پرنده نگری علی رغم این که اعتبارات ملی در آن خرج شده است تخریب و با اختصاص مجدد اعتبارات از نو ساخته شود.
وی افزود: باتوجه به مشکلی که اداره کل با پیمانکار در زمینه مالی داشت، پیمانکار هیچ نقشه ای از برج را به سازمان نداده است، اشتباه فنی خود و خرج اعتبار ملی را در این زمینه می پذیریم.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی تصریح کرد: باتوجه به بررسی شورای فنی استان در زمینه استحکام برج پرنده نگری، از هرگونه استفاده از این برج باید خود داری شود.
مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی هم در این جلسه با اشاره به روند پروژه شرکت توزیع برق در بازار اراک گفت: به تازگی با توجه به پیگیری میراث فرهنگی، مشاوری تحت عنوان مرمت بازار درراستای ایجاد امکانات برای به ثبت جهانی رسیدن آن استخدام شده است، در گذشته مشاورانی در این زمینه به کار گرفته شدند اما اقدامات جدی ا ...

[ مشاهده متن کامل فاجعه مالی در محیط زیست استان مرکزی؛ پیمانکار نقشه نداده و محیط زیست بودجه ملی را خرج کرده است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار استانها
آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم