برف و باران در شرق/ شنبه سراسر کشور بارانی است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
برف و باران در شرق/ شنبه سراسر کشور بارانی است
سازمان هواشناسی اعلام کرده یک سامانه بارشی امروز شرق کشور را فرا گرفته و از آخر وقت پنجشنبه سامانه دیگری وارد کشور می شود.

به گزارش جهان نیوز ، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز در بخش هایی از شمال شرق و شرق کشور بارش برف و باران و درجنوب شرق رگبار باران، گاهی رعد و برق، وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
احد وظیفه با اعلام اینکه این سامانه بارشی در اواخر وقت از کشور خارج خواهد شد، افزود: فردا چهارشنبه در شمال شرق و شرق بارش پراکنده، وزش باد و کاهش نسبی دما و در سایر مناطق کشور جوی پایدار و آرام همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود که در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها را باعث خواهد شد.
وی گفت: این وضعیت در روز پنجشنبه ادامه یافته و در اواخر وقت سامانه بارشی جدیدی از غرب و شمال غرب کشور وارد خواهد شد که سبب ابرناکی، بارش برق و باران در دامنه های زاگرس مرکزی می شود.
به گفته وظیفه، روز جمعه گستره فعالیت این سامانه به تدریج دامنه ای جنوبی البرز در استانهای زنجان، قزوین، البرز و تهران، جنوب غرب، جنوب و در اواخر وقت جنوب شرق کشور را فرا می گیرد.
این سامانه روز شنبه در کل کشور فعال است که در بعدازظهر از بارش ها در نیمه غربی کشور ...

[ مشاهده متن کامل برف و باران در شرق/ شنبه سراسر کشور بارانی است جهان نیوز ]