برنامه ریزی معاونت قرآن و کانون های مساجد در راستای ارتقای سطح فکری نوجوانان و جوانان باشد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
برنامه ریزی معاونت قرآن و کانون های مساجد در راستای ارتقای سطح فکری نوجوانان و جوانان باشد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد و معاونت قرآن و عترت را از ظرفیت های ارزشمند فرهنگ و ارشاد دانست و گفت: باید این دو حوزه با برنامه ریزی منسجم باعث ارتقاء سطح فکری نوجوانان و جوانان باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، آئین اختتامیه مرحله استانی سیزدهمین جشنواره قرآنی اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد با عنوان «مُدْهامَّتانِ» با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان، داوران و شرکت کنندگان از شهرستان های هشت گانه این استان در سالن سینما هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد .
رضا دهبانی پور در این آئین ضمن خیرمقدم به قرآن آموزان و شرکت کنندگان در این جشنواره، گفت: حضور استاندار در این محفل قرآنی نشانه ارج گذاری و توجه ایشان به حوزه قرآن و مسجد است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: یکی از ظرفیت های خوبی که والدین در این شرایط به آن اعتماد کرده اند، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و حضور در محافل قرآنی است.
وی ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد و معاونت قرآن و عترت را از ظرفیت های ارزشمند فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست و ادامه داد: باید این دو حوزه با برنامه ریزی منسجم فرزندان این آب و خاک را با معانی، مبانی دینی و اعتقادی بیشتر ...

[ مشاهده متن کامل برنامه ریزی معاونت قرآن و کانون های مساجد در راستای ارتقای سطح فکری نوجوانان و جوانان باشد شبستان ]