گلستان را آب برد؛ همه به دنبال آقای استاندار می گردند / روحانی و جهانگیری به تماس تلفنی برای مدیریت بحران سیل اکتفا کردند

مشرق نیوز شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۳
بحران سیل در استان گلستان بدون حضور مدیران سطح بالایی این استان اداره می شود. سوال اصلی در میان مردم و رسانه های استان گلستان این است که آقای استاندار کجاست؟

سرویس سیاست مشرق - چند روزی است که سیل برخی استان های شمالی کشور از جمله استان گلستان و شهر آق قلا را در نوردیده است اما خلأ مهمی که در این بحران دیده می شود، حضور مسئولان و کمک رسانی برنامه ریزی شده و مستمر به مردم سیل زده است. این موضوع از سوی مردم، رسانه های محلی، نمایندگان مجلس و افراد سرشناسی که برای کمک رسانی به مردم سیل زده در استان گلستان حضور پیدا کرده اند مورد انتقاد جدی قرار گرفته است. محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در پست اینستاگرامی خود، هشدار داده است که بحران سیل گلستان جدی است.
غیبت استاندار در بحرانی ترین زمان گلستان
جالب اینجاست که بحران سیل در استان گلستان بدون حضور مدیران سطح بالای این استان اداره می شود. سوال اصلی در میان مردم و رسانه های استان گلستان این است که آقای استاندار کجاست؟
در پنجمین روز سیل و بحران در گلستان «مناف هاشمی» ، استاندار گلستان در تمامی جلسات و بازدیدهای مرتبط با سیل غایب بوده است. استاندار گلستان غیر بومی است و به نظر می رسد که در این دوران به تعطیلات رفته و ظواهر امر نشان می دهد نگرانی خاصی در مورد اتفاقات گلستان ندارد!
بیشتر بخوانید:
عکس / وضعیت تأسف بار هموطنان در آق قلا
همچنین جلسه مدیریت بحران استان گلستان در شهرستان گمیشان با حضور پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر، غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی و چراغعلی معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در خصوص حادثه سیل و برف و کولاک گلستان برگزارشد.
جالب اینجاست که رئیس جمهور نیز برای قرار گرفتن در جریان سیل خانمان برانداز گلستان، به تماس تلفنی با مسئولان این مناطق و معاون ...