گفت گوی تند و تیز ترامپ با «ترزا می» درباره ایران و ابراز خشم از ماکرون

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷
گفت گوی تند و تیز ترامپ با «ترزا می» درباره ایران و ابراز خشم از ماکرون
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی از عصبانیت و خشم ترامپ طی چند روز گذشته و گفت وگوی تلفنی تند و تیز وی با نخست وزیر انگلیس درباره ایران و ابراز خشم او از رئیس جمهور فرانسه خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، یک روزنامه آمریکایی در گزارشی به عصبانیت "دونالد ترامپ" از مواضع رئیس جمهور فرانسه و همچنین نخست وزیر انگلیس در مسائل مرتبط با ایران، برجام، مسائل تجاری و موضوع «ملی گرایی» پرداخته است.
به رغم فشارهای دولت آمریکا برای پیش بردن مواضع ضد ایرانی خود بعد از خروج غیرقانونی این کشور از برجام، رسانه آمریکایی از عصبانیت «دونالد ترامپ» بابت عدم همراهی فرانسه و انگلیس با این مواضع خبر داده است.
به نوشته « واشنگتن پست »، رئیس جمهور آمریکا مکالمه تلفنی پر تنش با نخست وزیر انگلیس داشته و در آن او به شدت از مواضع دولت «ترزا می» در قبال ایران و همچنین برگزیت انتقاد کرده است.
طبق این گزارش، «دونالد ترامپ» روز جمعه در حال پرواز با هواپیمای مخصوص رئیس جمهور آمریکا (ایر فورس وان) به مقصد پاریس بود که «ترزا می» نخست وزیر انگلیس با او تماس گرفت.
به گفته منابع این روزنامه، نخست وزیر انگلیس برای تبریک گفتن به ترامپ بابت پیروزی حزب جمهوری خواه در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا تماس گرفت «اما با خشم ناگهانی و بدخلقی رئیس جمهور آمریکا مواجه شد».
واشنگتن پُست نوشت: ...

[ مشاهده متن کامل گفت گوی تند و تیز ترامپ با «ترزا می» درباره ایران و ابراز خشم از ماکرون قدس آنلاین ]