سردار یزدی: امروز همه بسیجیان در افتخارات بسیج جهان اسلام شریک هستند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳
سردار یزدی: امروز همه بسیجیان در افتخارات بسیج جهان اسلام شریک هستند
اقتصاد ایران: فرمانده سپاه تهران بزرگ با بیان این که امروز همه بسیجیان در افتخارات بسیج جهان اسلام و پیروزی های آن در سوریه و عراق سهیم هستند، اضافه کرد: باید مراقب بود که دشمن با ابهام آفرینی، دروغ پراکنی و تفرقه افکنی نتواند خللی در این موفقیت ها ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ارتش؛ سردار سرتیپ دوم محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ طی سخنانی در اولین همایش ائمه جماعات و فرماندهان بسیج ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از برگزاری این همایش گفت: افتخار می کنم که میان عزیزانی حضور دارم که همرزم و هم سنگر بوده ایم و هستیم.
وی افزود: امروز دشمنان برای زمین زدن نظام جمهوری اسلامی و تکه تکه کردن نقشه ایران تا بن دندان مسلح و متحد شده اند. آن ها کاری به ارتشی، سپاهی، بسیجی و مسلمان و غیرمسلمان ندارند و تنها هدفشان این است که نقشه ایران باید تکه تکه شود. در چنین شرایطی بسیجیان برای حفظ وحدت، تکلیف و وظیفه سنگین تری نسبت به سایر اقشار بر دوش خود دارند.
سردار یزدی با بیان این که «بسیجیان باید همه مردم را با همه سلیقه های فکری، سیاسی و اعتقادی دور هم جمع کنند»، تصریح کرد: ارتش، سپاه و بسیج برای این ایجاد نشده اند که از خودشان دفاع کنند. آن ها به وجود آمده اند تا از آحاد مردم ایران دفاع کنند.
وی اضافه کرد: بسیجیان باید هر گوشه ای که زمینه خدمتگزاری به مردم وجود دارد، وارد شوند، بدون آن که ...

[ مشاهده متن کامل سردار یزدی: امروز همه بسیجیان در افتخارات بسیج جهان اسلام شریک هستند اکو نیوز ]