داورزنی: ماجرای پوتین - مدودوف در والیبال را تکذیب می کنم

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
داورزنی: ماجرای پوتین - مدودوف در والیبال را تکذیب می کنم
معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: موضوع واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی از حوزه وزارت ورزش خارج شده و دوستان باید این موضوع را از سازمان خصوصی سازی پیگیری کنند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره برگزاری مجامع انتخابات ۸ فدراسیون ورزشی در اسفندماه افزود: وضعیت ۸ فدراسیون ورزشی در اسفند تعیین تکلیف خواهد شد. البته از امروز ثبت نام ریاست فدراسیون وزنه برداری را داریم و هفته اول اسفند هم شرایط کشتی و ورزش های رزمی را فراهم می کنیم تا مجمع برگزار شود. برای برخی رشته ها هم مثل کنگ فو ثبت نام انجام شده که بعد از تأیید صلاحیت ها زمان انتخابات را اعلام می کنیم تا برای سال جدید و المپیک ۲۰۲۰ توکیو ثبات لازم در فدراسیون ها حاکم شود.
وی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی و والیبال گفت: ثبت نام از نامزدهای کشتی دهه اول اسفند شروع می شود، سعی داریم در سال جدید شرایط برگزاری مجمع انتخابات والیبال را مشخص کنیم. البته این فدراسیون کارهایش را انجام می دهد و باید اقداماتی برای لیگ جهانی انجام دهد، تلاش می شود خللی در برنامه های فدراسیون ایجاد نشود.
معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این پرسش که المپیک ۲۰۲۰ توکیو را پیش رو داریم و کاراته یکی از رشته های مدال آور است که باید به آن توجه شود، اما به نظر ...

[ مشاهده متن کامل داورزنی: ماجرای پوتین - مدودوف در والیبال را تکذیب می کنم ایسنا ]