برانکو: موضع مربی تیم ملی توهین به پرسپولیس و هواداران است

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تعدادمان کم است؛ انگار بازی فردا دوستانه است. قبل از هر چیز می خواهم تشکر کنم از بازیکنانم و شوقی که به خرج دادند و نتایجی که کسب کردند.

به گزارش تابناک :  برانکو در نشست خبری قبل از بازی با پیکان گفت: تعدادمان کم است انگار بازی فردا دوستانه است قبل از هر چیز می خواهم تشکر کنم از بازیکنانم و شوقی که به خرج دادند و نتایجی که کسب کردند، بسیار با افتخار فینال را بازی کردند با وجود تمام مشکلاتی که داشتیم.
وی افزود: بازیکنان پرسپولیس قهرمانان و ستاره های ما هستند، آنها لایق تعریف و تمجید هستند و نشان دادند که عاقل و با اراده هستند و من به آنها افتخار می کنم.
* فردا روز فیفا است اما ما در لیگ بازی می کنیم!
برانکو در خصوص بازی فردا هم تأکید کرد: فردا بازی داریم در صورتی که روز فیفا هم هست و علیرغم اینکه برخلاف قوانین در فیفا دی نباید بازی برگزار شود ولی ما فردا بازی داریم. ظاهراً ما مقصر هستیم که به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم. من فقط دوست دارم بگویید که کسی هست که بداند یا در خاطر داشته باشد که در روزهای فیفادی بازی لیگ برگزار می شود یا خیر؟ 
*بازی می کنیم که نگویند بزدل و ترسو هستیم
برانکو افزود: اگرچه مدیرعاملمان گفت اگر مایل نیستید فردا بازی نکنید اما من گفتم بازی می کنیم که فکر نگویند ما بزدل و ترسو هستیم ...

[ مشاهده متن کامل برانکو: موضع مربی تیم ملی توهین به پرسپولیس و هواداران است تابناک ]