رقابت های پنجگانه تنیس کشور در اراک آغاز شد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷
رئیس هیات تنیس استان مرکزی از آغاز مسابقات پنجگانه تنیس کشور با شرکت استان های اصفهان، همدان، زنجان، مرکزی و تهران در اراک خبر داد.

به گزارش برا از اراک، علیرضا قیصری اظهار داشت: مسابقات آزاد مناطق پنجگانه کشور برای نخستین بار پس از ۴۰سال به میزبانی استان مرکزی از روزشنبه در اراک آغاز شد.
رئیس هیات تنیس استان مرکزی افزود: در این رقابت ها که به مدت پنج روز ادامه دارد، ۲۰ ورزشکار از استان های اصفهان، همدان، زنجان، مرکزی و تهران برای به دست آوردن مقام های برتر به مصاف یکدیگر می روند و این مسابقات براساس جدول حذفی پیگیری می شود.
وی بیان داشت: هم اکنون بیش از ۱۰۵ ورزشکار سازمان یافته زیر نظر هیات تنیس استان مرکزی در استان فعالیت دارند و پیش بینی می شود با برگزاری این مسابقات، طی فصل تابستان این رقم افزایش چشمگیر داشته باشد.
رئیس هیات تنیس استان مرکزی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۲ داور شامل پنج مرد و هفت زن و هفت مربی شامل چهار مرد و سه زن با هیات تنیس استان مرکزی در سطح استان همکاری دارند.
قیصری بیان داشت: افزایش داور و مربی در بخش بانوان و آقایان با برگزاری کلاس های آموزشی و جذب داور و مربی بیشتر ازجمله برنامه های سال جاری هیات تنیس استان مرکزی است.

[ مشاهده متن کامل رقابت های پنجگانه تنیس کشور در اراک آغاز شد برنا نیوز ]