حقوق نجومی مدیران یک بانک دولتی +سند

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
حقوق نجومی مدیران یک بانک دولتی +سند
با تقسیم این مبلغ به تعداد افراد دریافت کننده، مشخص می شود که حقوق و مزایای ناخالص هر کدام از این افراد، به طور متوسط ۳۵۸ میلیون تومان بوده که ماهانه بالغ بر ۲۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان می شود.

به گزارش مشرق ؛ اوایل دی ماه ۹۵ و با هدف جبران تلاش برای خدشه دار شدن اعتماد مردم به نظام در جریان حقوق های نجومی و برخورد با این حقوق های «نامشروع» و «غیرمنصفانه» در کشور، ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه به تصویب مجلس رسید و دولت مکلف شد ظرف یک سال پس از ابلاغ این قانون یعنی تا پایان سال ۹۶، نسبت به راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا اقدام کند.
اگرچه این دستور تلاش داشت به نحوی امکان دسترسی برای نهادهای نظارتی و عموم مردم فراهم شود. اما تاکنون به صورت کامل توسط دولت اجرایی نشده است.
حقوق ۷۰۰ میلیونی یکی از مدیران بانک تجارت
فیش حقوقی ۳۷ میلیون تومانی یک مدیر پس از بازنشستگی
فیش حقوقی مدیری که حاشیه ساز شد +عکس
در عین حال، حساسیت های موجود درباره برخی مجموعه های نزدیک به دولت بخصوص بیمه ها و بانک ها و میزان پرداختی آنها به مدیرانشان نیز مورد توجه افکار عمومی و رسانه ها قرار داشت چراکه به عنوان مثال، مدیرعامل وقت بانک رفاه کارگران در دوره مطرح شدن حقوق های نجومی، اگرچه مستقیما مدیرعامل یک بانک دولتی نبود اما به علت وابستگی این بانک به سازمان تامین اجتماعی و شستا، نمی ...

[ مشاهده متن کامل حقوق نجومی مدیران یک بانک دولتی +سند مشرق نیوز ]