مطالبه گری معقول و شایسته باید عمومیت پیدا کند

دریافت خبر : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷
مطالبه گری معقول و شایسته باید عمومیت پیدا کند
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: همه ملت انقلاب کردند و همه ملت باید این انقلاب را حفظ کنند، از این رو باید ملت از مسئولین مطالبه جدی کند، ضمن آن که یکی از کارهای خبرگان این است که مطالبه گری معقول و شایسته را عمومی کند؛ باید مدنظزر داشت که وقتی حاکمیت زیر ذره بین بدنه ملت قرار گیرد، حاکمیت ناچار است خود را هماهنگ کند و فاصله ها را به حداقل برساند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین «امان الله علیمرادی» صبح امروز اسفندماه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: انسان همواره باید مراقب باشد تا مسئولیت های خود را بشناسد و آنها را نیز درست انجام دهد.
وی با اشاره به این که انسان پیش از آن که از او حسابرسی کنند از خود حسابرسی کند، خاطرنشان کرد: پاسخگویی و سئوال کردن باید رونق جدی در جامعه پیدا کند، بنابراین مسئولان باید پاسخگو باشند و پاسخگویی را اصل کار خود قرار دهند، ضمن آنکه مردم نیز مطالبه گری کنند.
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری انتظار داریم که اصحاب رسانه به عنوان نماینده مردم مطالبه گری کنند، تصریح کرد: اصحاب رسانه افسران خط مقدم پیشتازی برای رسیدن به اهداف انقلاب هستند.
وی به انتخاب مجدد هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود: انتخابات اعضای کمیسیون ها در شهریورماه برگزار خواهد شد.
علیمرادی ساختارسازی برای هیئت اندیشه ورز را از جمله وظایفی که مقام معظم رهبری به مجلس خبرگان واگذار کردند برشمرد و اظهار کرد: هیئت اندیشه ورز 11 عضو دارد که دارای 6 کارگروه در حوزه های دینی و فرهنگی، اجتماعی، حقوقی و ...

[ مشاهده متن کامل مطالبه گری معقول و شایسته باید عمومیت پیدا کند ایسنا ]